MÖBLER / Bord / Skrivbord 8516076
nr 851 6076
Skrivbord
1950-tal, teak, längd: 120 cm, djup: 63 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 18:25:01
2/10 19:30:13
150 kr
7/10 17:58:25